Zebranie sprawozdawcze 21.12.2023r.

Grzegorz Grobelski

Zarząd koła PZW Nr 46 Kazimierz Biskupi otrzymał absolutorium. W kawiarni "Jaskółka" w Kazimierzu Biskupim 21.12.2023r. spotkało się 35 wędkarzy z naszego koła, członek głównej komisji rewizyjnej ZG PZW kol. Grzegorz Grobelny oraz radny powiatowy Pan Radosław Kelm. Wszystkich przywitał prezes koła Grzegorz Grobelski, chwilą ciszy uczczono pamięć 4 zmarłych członków koła w 2023r. Odznaką "Zasłużony dla Wędkarstwa Konińskiego" został wyróżniony kol. Adam Michalak, odznaką "Zasłużony dla Koła PZW Kazimierz Biskupi" kol. Jarosław Kołacki i kol. Sławomir Szynalski, dyplomem gratulacyjnym kol. Leszek Szalbierz. Prezes przedstawił sprawozdanie z działalności w postaci prezentacji. Koło liczy na dzień dzisiejszy 210 członków. Poza 7 zorganizowanymi zawodami wędkarskimi zarząd angażował się w akcje, na których sprzątano tereny wokół zbiornika "Kozarzewek" przyłączając się do ogólnopolskiej akcji „OPERACJA CZYSTA RZEKA”, sprzątania kanału "Władzimirów" oraz osadnika "Nieświastów. Wielkim powodzeniem cieszyły się organizowane przez zarząd festyny: z okazji Dnia Dziecka i z okazji 30-lecia koła z wędką szczęścia i zawodami rzutowymi. Wędkarze uczestniczą w świętach państwowych i kościelnych, akcjach charytatywnych jak WOŚP, "Paka od Strażaka" , zbieranie nakrętek i oczywiście zarybianie akwenów. 7 wędkarzy uczestniczyło w szkoleniu udzielania pierwszej pomocy przeprowadzonym przez strażaków OSP Kazimierz Biskupi. Podziękowania dla nich oraz Pana Wójta Gminy, Pani Przewodniczącej Rady Gminy i Radnym, KGW "Kazimierzanki", GOK, Stowarzyszeniu LGD Między Ludźmi i Jeziorami, Radzie Sołeckiej i Sołtysowi, Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, firmie "ACIPOL", STIL, RELAX, GABY, SOL-KOL, jeszcze raz dziękujemy za pomoc i współpracę. Puchar "Za największą Rybę" na sezon 2024 przekazał kol. Jan Kamyszek. Podczas spotkania zebrano 820 zł na leczenie Laury. Po sprawozdaniu skarbnika na wniosek komisji rewizyjnej w wyniku głosowania zarząd otrzymał jednogłośnie absolutorium. Spotkanie zakończyło się wspólnym, pysznym posiłkiem.

Powiadom znajomego:

Zarząd koła PZW Nr 46 Kazimierz Biskupi otrzymał absolutorium.